O mnie

Nazywam się Łukasz Kucharski. 

 Fotografia to dla mnie nie tylko sposób na zarobek, ale także wieloletnia pasja. Ścieżka rozwoju w tej dziedzinie nie różni się zbytnio od ścieżki innych fotografów. Zawodowo fotografuję od przeszło sześciu lat. Komercyjnie zajmuję się fotografią reklamową. Na co dzień fotografuję ludzi, sport i najważniejsze uroczystości w życiu człowieka.

Co jest dla mnie najważniejsze w mojej pracy? 

Przede wszystkim relacje nawiązywane z klientem oraz wypracowanie planu sesji fotograficznej – kwestie techniczne leżą po mojej stronie, planujemy razem. Pomagam, doradzam i dokładam wszelkich starań do efektu końcowego. Wieloletnie doświadczenie sprawiło, że współpracuję z największymi polskimi portalami rezerwacyjno-noclegowymi, sieciami hoteli, a także z kameralnymi miejscami do wypoczynku.

Czym fotografuję?

      Jestem typowym „Nikoniarzem”. Pracuję na pełnej klatce – Nikon D750. W kwestii obiektywów zdaję się na te stałoogniskowe. Jedynym Zoomem który posiadam jest Tokina 16- 28 2.8, który używam do szerokich ujęć. Pozostałe szkła, 

których używam zawodowo to:

Nikkor 28 mm 1.8 

Nikkor 35 mm 1.8 

Nikkor 50 mm 1.8

Nikkor 85 1.8 

Tamron 90 mm 2.8 Macro  

Ten sprzęt zapewnia mi pewność podczas zleceń i niezawodność, której brakuje konkurencji. 

A prywatnie? 

A co w przerwie od fotografii? Jestem również ogromnym pasjonatem wędkarstwa muchowego, któremu poświęcam się poza godzinami pracy.  Ponadto jestem dumnym tatą małego człowieka 🙂

Zapraszam do kontaktu oraz mam nadzieję, że poprzez fotografię pomogę Wam pozyskać więcej klientów oraz zatrzymam chwile, do których będziecie wracać niejednokrotnie! 

 

            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie ma uniwersalnego sposobu na wykonanie świetnego zdjęcia. Wiele zależy od wizji fotografa, a jeszcze więcej od tego co fotograf ma przedstawić.